Mikro Yazılım Nedir? Nasıl Temin Edilir?

Windows tabanlı cari hesap programı olan mikro yazılım, satıştan satın almaya, üretimden finansal verilere ve yığın bilgilerinden muhasebe hesaplarına kadar bütün ticari işlemlerin bilgisayar ortamında takibine yarayan güvenilir bir sistemdir.

Kolay kurulumu ve çok rahat kullanması olan bu sistem işletmelerin istihdam etmiş olduğu alakalı bütün personel tarafınca kolaylıkla kullanılabilir.

İşletmenin karlılığını mühim seviyede arttıran, performansını da yükselten bu sisteme haiz olmak için ise bilgisayar yazılımı mevzusunda uzman ve sistemin yetkili satıcısı olan mikro bayileri ile temasa geçebilirsiniz.

Kullanıcılarına olabildiğince gelişmiş özellikler ile büyük yararlar elde eden mikro yazılımını temin edebileceğiniz mikro bayileri, ancak yazılımın kurulma aşamasında değil daha sonraki süreçte teknik yardımcı vermek ve teknolojik yenilikler mevzusunda rehberlik etmek amacı ile kurulmuş işletmelerdir.

Bilişim sektörünün en mühim ayağını meydana getiren bu pazarda hizmet veren bayiler ek olarak otomasyon sistemleri, internet yazılım uygulamaları, takip sistemleri benzer biçimde daha pek oldukça alanda gelişmiş hizmet yardımıyla her zaman yanınızdadır.

İşlerini büyüten işletmelerin büyümenin ve gelişimin verdiği yığın ve ürün takip edeni benzer biçimde fazladan iş yükünü ustalaşmış bir sistem yardımıyla azaltmasına imkan tanıdıkları olan mikro bayileri ek olarak gelişiminize katkı sağlamak için sunmuş olduğu çözümler yanında yaratıcı fikirler ile bir nevi çözüm ortağı vazifesi görüyorlar.

İşletmeniniz için en sıhhatli ve yenilikçi çözümleri üreten, mikro muhasebe programını kurarak web ortamındaki entegrasyonunu elde eden ve bütün süreç süresince desteği ve rehberliği ile her zaman yanınızda olan bayilere tekrar web üstünden ulaşabilirsiniz.

Open chat